Encyklopedia
Ataki i techniki
Wszystkie ataki i techniki w Duskarze z rodzajem, rasą, mocą, celnością, poziomem i odnowieniem.
Wpisów: 376

Wszystkie ataki w Duskarze, pogrupowane według ras, a na końcu techniki. Otwórz atak, aby zobaczyć jego efekt i wszystkich wojowników, którzy mogą się go nauczyć.
Wojownik idzie do walki z maksymalnie pięcioma atakami i używa ich po kolei. Oto co lista mówi o każdym z nich:
- Rodzaj. Ataki fizyczne zestawiają atak wręcz atakującego z obroną wręcz obrońcy, a ataki specjalne atak specjalny z obroną specjalną. Ataki statusowe nie zadają obrażeń, tylko nakładają swoje efekty.
- Rasa. Każdy atak ma rasę. Odporność obrońcy na tę rasę mnoży obrażenia: od zera aż do podwójnych. Wojownik zadaje o 10% więcej atakami własnej rasy, a hybryda atakami każdej ze swoich dwóch ras.
- Moc. Bazowa siła ciosu. Obrażenia rosną też z poziomem wojownika i ze statystykami opisanymi wyżej.
- Celność. Bazowa szansa na trafienie. W walce wyższa koncentracja niż u przeciwnika ją podnosi, a niższa obniża, ale nigdy do zera. Ataki, które zawsze trafiają, nigdy nie chybiają, a ataki z mocą powyżej 500 trafiają najwyżej w 20% przypadków.
- Poziom. Najniższy poziom wojownika, na którym można nauczyć się ataku.
- Odnowienie. Ile swoich tur atak pomija po każdym użyciu. Bez odnowienia jest używany za każdym razem, gdy przychodzi jego kolej.
Wiele ataków ma też efekt, na przykład szansę na podpalenie, zatrucie albo zamrożenie przeciwnika, opisany pod nazwą.
Wojownik uczy się ataków z listy swojego gatunku i od swojego mistrza, a każda lekcja kosztuje yeny, tym więcej, im cenniejszy jest wojownik. Każdy gatunek ma też własną listę technik. Technika wymaga swojego przedmiotu techniki, który zużywa się, gdy wojownik się jej uczy; przedmioty technik dają wyprawy, trening technik na planetoidach, sagi i targ. Zastąpioną technikę można nauczyć ponownie tylko z nowym przedmiotem, chyba że wojownik trzyma ją wśród zapamiętanych ataków.
Ludzie
29| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 94% | |
| 1 | 50 | 77% | |
| 1 | 35 | 77% | |
| 1 | 55 | 83% | |
| 1 | 110 | 85% | |
| 1 | 50 | 83% | |
| 1 | 50 | 72% | |
| 1 | 35 | 70% | |
| 1 | 30 | 75% | |
| 1 | 60 | 98% | |
| 1 | 65 | 95% | |
| 1 | 40 | 75% | |
| 1 | 150 | 86% | |
| 30 | 1000 | 20% | |
| 30 | 75 | 70% | |
| 30 | 100 | 72% | |
| 30 | 70 | 73% | |
| 30 | 75 | 88% | |
| 30 | 90 | 86% | |
| 30 | 100 | 93% | |
| 30 | 75 | 94% | |
| 30 | 90 | 79% | |
| 30 | 85 | 92% | |
| 35 | - | Zawsze trafia | |
| 40 | - | 65% | |
| 42 | - | Zawsze trafia | |
| 45 | - | Zawsze trafia | |
| 45 | - | Zawsze trafia | |
| 50 | 115 | 71% |
Gorvath
23| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 97% | |
| 1 | 50 | 93% | |
| 1 | 50 | 96% | |
| 1 | 40 | 85% | |
| 1 | 50 | 75% | |
| 1 | 45 | 70% | |
| 1 | 45 | 81% | |
| 1 | 30 | 75% | |
| 1 | 70 | 92% | |
| 1 | 45 | 85% | |
| 1 | 70 | 92% | |
| 22 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 80 | 81% | |
| 30 | 90 | 88% | |
| 30 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 100 | 92% | |
| 30 | 80 | 91% | |
| 30 | - | Zawsze trafia | |
| 35 | - | Zawsze trafia | |
| 40 | - | 70% | |
| 50 | 130 | 70% | |
| 50 | 115 | 75% | |
| 50 | 120 | 80% |
Aureli
27| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 79% | |
| 1 | 40 | 76% | |
| 1 | 70 | 100% | |
| 1 | 70 | 95% | |
| 1 | 1000 | 15% | |
| 1 | 35 | 90% | |
| 1 | 55 | 100% | |
| 1 | 50 | 70% | |
| 1 | 55 | 98% | |
| 1 | 40 | 80% | |
| 1 | 60 | 98% | |
| 15 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 100 | 74% | |
| 30 | 80 | 89% | |
| 30 | 85 | 80% | |
| 30 | 85 | 73% | |
| 30 | 100 | 97% | |
| 30 | 75 | 75% | |
| 30 | 130 | 80% | |
| 40 | - | Zawsze trafia | |
| 50 | 125 | 72% | |
| 50 | 120 | 71% | |
| 50 | 125 | 75% | |
| 50 | 130 | 80% | |
| 50 | 115 | 87% | |
| 55 | - | Zawsze trafia | |
| 55 | - | Zawsze trafia |
Xeryn
30| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 75% | |
| 1 | 35 | 73% | |
| 1 | 40 | 77% | |
| 1 | 50 | 86% | |
| 1 | 45 | 85% | |
| 1 | 65 | 96% | |
| 1 | 45 | 80% | |
| 1 | 65 | 85% | |
| 1 | 35 | 95% | |
| 1 | 50 | 81% | |
| 1 | 50 | 93% | |
| 15 | - | 60% | |
| 30 | 100 | 81% | |
| 30 | 100 | 79% | |
| 30 | 85 | 90% | |
| 30 | 100 | 100% | |
| 30 | 1000 | 20% | |
| 30 | 80 | 78% | |
| 30 | 100 | 100% | |
| 30 | 100 | 79% | |
| 30 | 70 | 98% | |
| 30 | 70 | 86% | |
| 30 | 75 | 88% | |
| 30 | 100 | 80% | |
| 30 | 75 | 92% | |
| 40 | - | 100% | |
| 50 | 115 | 85% | |
| 50 | 115 | 89% | |
| 50 | 130 | 74% | |
| 50 | 115 | 75% |
Mekari
27| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 40 | 74% | |
| 1 | 45 | 81% | |
| 1 | 55 | 95% | |
| 1 | 65 | 71% | |
| 1 | 60 | 97% | |
| 1 | 60 | 95% | |
| 1 | 45 | 85% | |
| 1 | 50 | 81% | |
| 1 | 25 | 92% | |
| 1 | 35 | 72% | |
| 1 | 50 | 74% | |
| 1 | 55 | 87% | |
| 15 | - | Zawsze trafia | |
| 27 | - | 70% | |
| 30 | 80 | 81% | |
| 30 | 1000 | 20% | |
| 30 | 85 | 91% | |
| 30 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 100 | 75% | |
| 40 | - | Zawsze trafia | |
| 50 | 120 | 85% | |
| 50 | 130 | 70% | |
| 50 | 120 | 84% | |
| 50 | 130 | 90% | |
| 50 | 130 | 70% | |
| 50 | 125 | 90% | |
| 50 | 125 | 90% |
Draveth
30| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 96% | |
| 1 | 45 | 75% | |
| 1 | 50 | 85% | |
| 1 | 70 | 73% | |
| 1 | 50 | 79% | |
| 1 | 60 | 89% | |
| 1 | 40 | 98% | |
| 1 | 60 | 97% | |
| 1 | 65 | 95% | |
| 1 | 40 | 100% | |
| 1 | 50 | 85% | |
| 1 | 50 | 95% | |
| 1 | 60 | 80% | |
| 1 | 30 | 70% | |
| 1 | 60 | 92% | |
| 1 | 55 | 78% | |
| 1 | 30 | 95% | |
| 1 | 45 | 85% | |
| 10 | - | 100% | |
| 30 | 110 | 70% | |
| 30 | 90 | 87% | |
| 30 | 120 | 75% | |
| 30 | 120 | 75% | |
| 30 | 130 | 75% | |
| 30 | 130 | 80% | |
| 30 | 100 | 85% | |
| 30 | 120 | 82% | |
| 35 | - | 100% | |
| 40 | - | Zawsze trafia | |
| 55 | - | Zawsze trafia |
Navim
32| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 40 | 93% | |
| 1 | 50 | 100% | |
| 1 | 35 | 86% | |
| 1 | 70 | 74% | |
| 1 | 60 | 80% | |
| 1 | 60 | 77% | |
| 1 | 35 | 99% | |
| 1 | 50 | 75% | |
| 1 | 70 | 74% | |
| 1 | 70 | 72% | |
| 1 | 70 | 75% | |
| 1 | 35 | 96% | |
| 1 | 50 | 80% | |
| 1 | 70 | 73% | |
| 12 | - | 80% | |
| 20 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 105 | 100% | |
| 30 | 100 | 95% | |
| 30 | 85 | 85% | |
| 30 | 85 | 75% | |
| 30 | 70 | 82% | |
| 30 | 110 | 90% | |
| 30 | 135 | 80% | |
| 30 | 100 | 100% | |
| 30 | 80 | 84% | |
| 30 | 115 | 100% | |
| 30 | 150 | 70% | |
| 50 | 125 | 85% | |
| 50 | 100 | 100% | |
| 50 | 125 | 75% | |
| 50 | 115 | 90% | |
| 50 | 115 | 81% |
Ilyari
30| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 40 | 70% | |
| 1 | 1000 | 20% | |
| 1 | 45 | 95% | |
| 1 | 60 | 76% | |
| 1 | 65 | 77% | |
| 1 | 60 | 90% | |
| 1 | 60 | 70% | |
| 1 | 60 | 60% | |
| 1 | 40 | 70% | |
| 1 | 45 | 75% | |
| 1 | 60 | 100% | |
| 1 | 35 | 90% | |
| 1 | 45 | 85% | |
| 1 | 65 | 80% | |
| 1 | 70 | 85% | |
| 1 | 45 | 98% | |
| 27 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 75 | 100% | |
| 30 | 85 | 85% | |
| 30 | 90 | 86% | |
| 30 | 100 | 73% | |
| 30 | 100 | 98% | |
| 30 | - | 100% | |
| 30 | 100 | 80% | |
| 30 | 80 | 83% | |
| 30 | 100 | 73% | |
| 36 | - | 100% | |
| 40 | - | 80% | |
| 50 | 120 | 81% | |
| 50 | 130 | 76% |
Vorag
27| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 60 | 90% | |
| 1 | 40 | 84% | |
| 1 | 35 | 88% | |
| 1 | 70 | 81% | |
| 1 | 65 | 85% | |
| 1 | 60 | 88% | |
| 1 | 35 | 80% | |
| 1 | 30 | 94% | |
| 1 | 40 | 100% | |
| 19 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 135 | 65% | |
| 30 | 135 | 65% | |
| 30 | 75 | 99% | |
| 30 | 75 | 73% | |
| 30 | 100 | 92% | |
| 30 | 1000 | 20% | |
| 30 | 80 | 79% | |
| 30 | 100 | 73% | |
| 30 | 90 | 71% | |
| 30 | 75 | 100% | |
| 35 | - | Zawsze trafia | |
| 40 | - | 70% | |
| 50 | 130 | 76% | |
| 50 | - | 75% | |
| 50 | 125 | 88% | |
| 50 | 125 | 75% | |
| 50 | 125 | 75% |
Umbrai
26| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 82% | |
| 1 | 70 | 89% | |
| 1 | 45 | 81% | |
| 1 | 60 | 77% | |
| 1 | 60 | 80% | |
| 1 | 65 | 79% | |
| 1 | 45 | 78% | |
| 1 | 50 | 95% | |
| 1 | 35 | 95% | |
| 1 | 50 | 79% | |
| 1 | 45 | 97% | |
| 1 | 60 | 75% | |
| 1 | 75 | 85% | |
| 1 | 65 | 95% | |
| 15 | - | 70% | |
| 20 | - | 100% | |
| 30 | 100 | 72% | |
| 30 | 90 | 86% | |
| 30 | 80 | 91% | |
| 30 | 100 | 74% | |
| 30 | 85 | 75% | |
| 35 | - | Zawsze trafia | |
| 50 | 130 | 87% | |
| 50 | 115 | 80% | |
| 50 | 115 | 72% | |
| 55 | - | Zawsze trafia |
Techniki
95Technika wymaga swojego przedmiotu techniki, który zużywa się, gdy wojownik się jej uczy.
| Poziom | Atak | Moc | Celność |
|---|---|---|---|
| 30 | 110 | 90% | |
| 30 | 130 | 85% | |
| 30 | - | 100% | |
| 30 | 80 | 95% | |
| 30 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 115 | 92% | |
| 30 | 130 | 89% | |
| 30 | 100 | 85% | |
| 30 | 110 | 90% | |
| 30 | 100 | 90% | |
| 30 | 50 | 85% | |
| 30 | 130 | 80% | |
| 30 | 105 | 97% | |
| 30 | 105 | 85% | |
| 30 | 115 | 89% | |
| 30 | 115 | 94% | |
| 30 | 100 | 98% | |
| 30 | 110 | 90% | |
| 30 | 250 | 90% | |
| 30 | 125 | 88% | |
| 30 | 125 | 88% | |
| 30 | 100 | 85% | |
| 30 | 100 | 95% | |
| 30 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 120 | 83% | |
| 30 | 130 | 87% | |
| 30 | 130 | 80% | |
| 30 | 135 | 80% | |
| 30 | 100 | Zawsze trafia | |
| 30 | 115 | 88% | |
| 30 | 100 | 95% | |
| 30 | 100 | 85% | |
| 30 | 105 | 85% | |
| 30 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 125 | 88% | |
| 30 | 100 | 90% | |
| 30 | 110 | 92% | |
| 30 | 100 | 95% | |
| 30 | 85 | 95% | |
| 30 | 100 | 90% | |
| 30 | 90 | 85% | |
| 30 | 100 | 90% | |
| 30 | - | 70% | |
| 30 | 110 | 96% | |
| 30 | 135 | 81% | |
| 30 | 130 | 88% | |
| 30 | 50 | 85% | |
| 30 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 130 | 82% | |
| 30 | 70 | 100% | |
| 30 | 105 | 94% | |
| 30 | 125 | 83% | |
| 30 | 110 | 96% | |
| 30 | 105 | 94% | |
| 30 | - | Zawsze trafia | |
| 30 | 110 | 94% | |
| 30 | 110 | 96% | |
| 30 | 115 | 95% | |
| 30 | 120 | 89% | |
| 30 | 115 | 88% | |
| 30 | 105 | 97% | |
| 30 | 130 | 84% | |
| 30 | 110 | 94% | |
| 30 | 110 | 94% | |
| 30 | 120 | 85% | |
| 30 | 100 | 90% | |
| 35 | 115 | 85% | |
| 40 | 75 | 95% | |
| 40 | - | Zawsze trafia | |
| 40 | - | Zawsze trafia | |
| 40 | 95 | 96% | |
| 40 | - | Zawsze trafia | |
| 40 | - | Zawsze trafia | |
| 40 | - | Zawsze trafia | |
| 40 | 40 | 70% | |
| 40 | 125 | 80% | |
| 45 | 60 | 100% | |
| 50 | 80 | 92% | |
| 50 | 45 | 80% | |
| 50 | - | Zawsze trafia | |
| 50 | 100 | 85% | |
| 50 | 70 | 95% | |
| 50 | 70 | 100% | |
| 50 | 70 | 100% | |
| 50 | - | Zawsze trafia | |
| 50 | - | Zawsze trafia | |
| 50 | - | Zawsze trafia | |
| 50 | - | 90% | |
| 50 | 70 | 88% | |
| 60 | - | 85% | |
| 60 | 110 | 100% | |
| 70 | - | Zawsze trafia | |
| 70 | 160 | 85% | |
| 70 | - | 80% | |
| 80 | - | Zawsze trafia |
